Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

BALIK EVLERİMİZ

Mekanlarımız Antalyanın Lara ile Konyaaltı bölgesinde bulunmaktadır. Konyaaltı bölgesinde bulunan şubemiz doğa ve tabiat harikası Konyaaltı sahilinin en güzel yerinde kent meydanındadır. Akdenizi kucaklayan görüntüsünü Beydağlarının haşmetli ve mağrur görüntüsü ile tamamlamaktadır.

Restaurantımızın 300 kişilik kapalı mekanı bulunmakta buna karşılık bahçe ve teras bölümlerinin ilavesi ile yazlık kapasitesi 450 kişiye ulaşmaktadır. 2 adet özel gruplar için düzenlenmiş vip bölümü mevcut olup ayrıca çocuklu ailelere rahatça yemek yeme imkanı sağlayan uzman eğitmen dahilinde çocuk odası bulunmaktadır.

Lara şubemiz Antalyanın Işıklar caddesinin sonunda Tevfik Işık Caddesi No:8 (Atso Tesisleri) adresinde olup 350 kişilik ferah ve huzurlu iç mekan 450 kişilik deniz manzaralı açık havada balık yeme zevki sunan bahçesi ile hizmet vermektedir. Her iki restauranımızda iş dünyasının değerli iş adamlarını bir araya getiren iş yemekleri, grup yemeklerinin yanında aileniz ile birlikte nezih ve ferah bir mekanda huzur içerisinde balık yeme imkanı sunulmaktadır. Diğer şubemizde olduğu gibi Lara şubemizde'de özenle düzenlenmiş çocuk odası uzman eğitmen dahilinde hizmet vermektedir.

Her iki restaurantımızda kesintisiz iletişim olanaklarına ihtiyaç duyan müşterilerimiz için kablosuz internet yayınıda bulunmaktadır.

LARA BALIK EVİ KONYAALTI

LARA BALIK EVİ IŞIKLAR

 
 Dil Seçimi :
Anasayfa Hakkımızda Balık Evlerimiz Speciallerimiz Online Rezervasyon